80-433 Gdańsk, ul. Zawiszy Czarnego 6/1 58 340 47 63 Email: kancelaria@fortuna-krp.pl

Kancelaria prawna - Kancelaria Radcy Prawnego Fortuna Gdańsk

Kancelaria Prawna - KRP Fortuna

Kancelaria prawna Fortuna to przede wszystkim ludzie. Naszą siłą są wieloletnie doświadczenia w obsłudze prawnej firm działających na terenie całego kraju.

Zespół tworzący kancelarię Prawną to przede wszystkim radcy i prawnicy specjalizujący się w różnych branżach. Oferujemy swoje usługi zarówno przedsiębiorcom, jak i osobom fizycznym. Świadczone przez nas usługi to zawsze „projekty na miarę”. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, rozpatrując sytuację prawna i faktyczną naszego klienta, gdyż najważniejsze dla nas są jego potrzeby i oczekiwania.

Priorytetem w działaniach naszej kancelarii prawnej jest dostarczanie skutecznych rozwiązań prawnych przy jednoczesnej dbałości o bezpieczeństwo naszych klientów. W ramach obsługi analizujemy stan prawny klientów (zawarte umowy, kontrakty, porozumienia) i identyfikujemy związane z nimi zagrożenia.

INNE

ZADZWOŃ

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zadzwoń do nas: 58 340 47 63

Wyślij zapytanie: kancelaria@fortuna-krp.pl 

Działamy zgodnie z zasadami etyki oraz zapewniamy zachowanie poufności danych i informacji uzyskanych w związku z udzielaniem pomocy prawnej. Ponadto, każdy z naszych radców posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

W informacji jest siła i dlatego korzystamy z najnowocześniejszych systemów informacji prawnej oraz własnej, dużej bazy komentarzy i orzecznictwa wspierającego interpretacje przepisów. Posiadany przez nas system pozwala nam gwarantować stosowanie zawsze obowiązujących przepisów.

W celu zapewnienia całościowych rozwiązań problemów naszych Klientów współpracujemy z podmiotami zajmującymi się wywiadem gospodarczym, księgowymi, notariuszami, adwokatami oraz innymi radcami prawnymi. Przygotowujemy i organizujemy specjalistyczne szkolenia dostosowane do potrzeb naszych klientów. W naszej kancelarii prawnej wszechstronnie dbamy o interesy klientów, bo miarą naszego sukcesu jest ich zadowolenie.

W ramach współpracy proponujemy:

  • doradztwo prawne w zakresie całości prowadzonej działalności
  • sporządzanie opinii w indywidualnych zagadnieniach
  • usługi w zakresie tworzenia i przekształcania podmiotów gospodarczych
  • identyfikację zagrożeń Klienta wynikających z przeglądu i analizy umów, porozumień i kontraktów już zawartych

Pomoc prawną świadczymy w siedzibie Kancelarii, w miejscu prowadzenia działalności przez Klienta lub za pośrednictwem faksu, telefonu bądź Internetu.

Sporządzamy okresowe sprawozdania z wykonywanych czynności, co pozwala na ustalenie jej efektywności. W celu zapewnienia całościowych rozwiązań problemów naszych Klientów współpracujemy z podmiotami zajmującymi się wywiadem gospodarczym, księgowymi, notariuszami, adwokatami oraz innymi radcami prawnymi.

KADRA

  • Kliknij i sprawdź, z kim współpracuje Kancelaria Prawna Fortuna. Najlepsi specjaliści są w Twoim zasięgu.

REKOMENDACJE

  • Przeczytaj opinie o współpracy z nami. To najlepszy sposób na to, aby przekonać się do współpracy!

DOŁĄCZ DO NAS

  • Jeśli poszukujesz pracy, a praca w naszej kancelarii to właśnie to, czego szukasz – kliknij i dowiedz się, w jaki sposób aplikować!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!