80-433 Gdańsk, ul. Zawiszy Czarnego 6/1 58 340 47 63 Email: kancelaria@fortuna-krp.pl

Dla osób prywatnych - Kancelaria Radcy Prawnego Fortuna Gdańsk

W czym możemy Ci pomóc?

Jako Kancelaria specjalizujemy się w pomocy osobom fizycznym, czy mówiąc prosto: LUDZIOM.

Nasi radcy posiadają ponad dwudziestoletnie doświadczenie w udzielaniu porad prawnych, sporządzaniu umów, reprezentowaniu przed sądami czy organami administracji.

1. Sporządzanie i sprawdzanie umów

Zajmujemy się sporządzaniem i sprawdzaniem różnego rodzaju umów. Potrafimy ocenić czy podmiot lub osoba z którą zamierza się podpisać współpracę oferuje uczciwe warunki, a prawa i obowiązki stron są czytelnie opisane.

Zajmowaliśmy się problemami i wiemy jak pomóc przy podpisywaniu takich umów jak:

- umowa najmu,
- umowa sprzedaży,
- umowa deweloperska,
- umowa na roboty budowlane.

Skontaktuj się z nami

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jeśli masz pytania lub chcesz zasięgnąć naszych porad dotyczących obsługi prawnej firm - umów się na spotkanie w naszej kancelarii. Zadzwoń i umów spotkanie: 58 340 47 63

2. Pomagamy osobom pokrzywdzonym

Pracownicy Kancelarii pomagają osobom pokrzywdzonym przestępstwem, zagrożonym niewypłacalnością czy upadłością konsumencką. Wiemy, że wiele problemów prawnych powstaje w sprawach spadkowych, podziału majątku, kwestiach związanych ze współwłasnością rzeczy (w tym nieruchomości). Z sukcesami prowadzimy sprawy reklamacyjne czy z gwarancji.

3. Wykonujemy doradztwo w zakresie prawa spadkowego

Jeśli chcesz zostawić lub przyjąć spadek, napisać testament lub zrozumieć treść tego dokumentu napisanego przez inną osobą, nie jesteś pewny jak następuje dziedziczenie, wydziedziczenie i komu przysługuje zachowek – zgłoś się a na pewno Ci pomożemy. Doradztwo prawne z naszej strony nie opiera się tylko na suchym przywołaniu przepisów, staramy się wyjaśnić skutki określonych działań czy zaniechań, wskazujemy możliwe rozwiązania.

4. Pomoc prawna w zakresie prawa pracy

Od wielu lat na łamach portalu trojmiasto.pl udzielamy porad z zakresu prawa pracy. Udzielamy odpowiedzi na pytania zadane przez czytelników, zmierzając się z wszelkimi problemami. Umowa o pracę, stosunek pracy, wypowiedzenie, rozwiązanie umowy, czas pracy, regulamin wynagradzania, regulamin pracy, zakaz konkurencji, zakładowy układ zbiorowy, umowa zlecenie, umowa o dzieło, zatrudnianie cudzoziemców – potrafimy i chcemy pomóc.

5. Wsparcie w zakresie prawa medycznego

Potrafimy pomóc osobom w kontaktach z podmiotami leczniczymi, w tym w zakresie informowania o prawach pacjenta, pozyskiwania dokumentacji medycznej czy zgłaszania roszczeń z tytułu błędów medycznych.

6. Niewypłacalność i upadłość konsumencka

Kolejnym aspektem, którym zajmuje się kancelaria jest pomoc przy przygotowaniu wniosku o zgłoszenie niewypłacalności konsumenckiej, reprezentacja przed sądem. Jeśli chcesz dokonać zmniejszenia lub umorzenia wierzytelności to zapewnimy Ci wsparcie i ocenimy co można zrobić.

7. Doradztwo w zakresie prawa nieruchomości, prawa budowlanego

Pomagamy klientom jeszcze przed podjęciem przez nich ostatecznej decyzji o zakupie przez nich nieruchomości. Oceniamy umowy przedwstępne, umowy deweloperskie. Wspieramy przy zbywaniu nieruchomości, podpisywaniu umów kredytowych, ustanawianiu hipoteki.

- Pomagamy w formalnościach związanych z budową czy remontem. Nie są nam obce kwestie związane z ustanowieniem służebności, ze szczególnym wskazaniem służebności przesyłu.
- Pomagamy właścicielom nieruchomości uporządkować zapisy w księgach wieczystych, znieść współwłasność, ustalić zasady korzystania z nieruchomości.
- Wspieramy w sporach sąsiedzkich, czy kontaktach z zarządcami wspólnot.

Dlaczego warto zwrócić się do nas?

Priorytetem moim oraz wszystkich osób współpracujących z Kancelarią Fortuna jest dostarczanie skutecznych rozwiązań prawnych naszym Klientom przy jednoczesnej dbałości o ich bezpieczeństwo. Bogactwo naszych doświadczeń, zainteresowań i specjalizacji sprawia, że każdy problem postawiony przez naszego Klienta, możemy rozpatrywać wszechstronnie. Wszystkie zadania realizujemy zgodnie z zasadami etyki i z zachowaniem pełnej poufności.

Dbając o bezpieczeństwo naszych klientów zawarliśmy stosowne umowy ubezpieczeniowe. Wiemy, że w zmiennym otoczeniu rynkowym podstawą naszego działania zawsze muszą być aktualne przepisy i dlatego korzystamy z najnowocześniejszych programów informacji prawnej oraz z własnej, dużej bazy komentarzy i orzecznictwa wspierającego interpretację.

USŁUGI PRAWNICZE DLA FIRM
I OSÓB FIZYCZNYCH