Aktualności

Sukces Kancelarii

Korzystny wyrok w I i II instancji w sporze z zakresu rozliczeń prowadzonym w imieniu wiodącego przedsiębiorstwa budowlanego.
więcej

Zapraszamy do zapoznania się z nowym Biuletynem opracowanym przez naszych prawników

Ukazał sie nowy Biuletyn naszej Kancelarii informujący o istotnych zmaianach w przepisach oraz aktualnym orzecznictwie w tym m.in. o zmianach w kodeksie pracy, nowym systemie rozwiązywania sporów konsumenckich, jednolitym pliku kontrolnym, zmianach VAT, orzecznictwie dotyczącym skróconego okresu wypowiedzenia, bankowego tytułu egzekucyjnego i innych.
więcej

Sukces Kancelarii

Korzystne rozstrzygnięcie Krajowej Izby Odwoławczej
więcej

Zapraszamy do zapoznania się z nowym Biuletynem opracowanym przez naszych prawników

Ukazał sie nowy Biuletyn naszej Kancelarii informujący o istotnych zmaianach w przepisach oraz aktualnym orzecznictwie, w tym m.in. zmianach dotyczących umów zlecenia w 2017 roku, transakcjach gotówkowych w obrocie gospodarczym, obniżeniu podatku dochodowego, nowych unormowaniach w zakresie dokumentowania cen transferowych, orzeczeniu dotyczącym odsetek naliczanych po ogłoszeniu upadłości, orzeczeniu Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości dotyczącym nabytych licencji.

 

więcej

Wypadek w pracy na okresie próbnym, rozwiązanie umowy zawartej na okres próbny

- tamatykę zwiazaną z wypadkami przy pracy w przypadku osób zatrudnionych na okres próbny oraz możliwości rozwiązania takiej umowy omawia radca prawny naszej Kancelarii na potrzeby portalu trojmiasto.pl.
więcej

Zmiany w przepisach w tym zmaina - Kodeks cywilny, ustawy Kodeks postępowania cywilnego i niektórych innych.

Nowy biuletyn Kancelarii wskazuje najistotniejsze zmany przepisów.
więcej

Umowa lojalnościowa na wypowiedzeniu

nowy artykuł na portalu trojmiasto.pl
więcej

Radca Prawny naszej Kancelarii powołany na członka Komisji Bioetycznej Okręgowej Izby Lekarskiej w Gdańsku

więcej

Urlop wypoczynkowy tylko w zimie

Na portalu trojmiasto.pl ukazał się kolejny artykul, w którym radca prawny naszej Kancelarii w udziela odpowiedzi na pytanie czytelnika. Tym razem wyjaśnienia dotyczą uprawnień pracownika i pracodawcy związanych z urlopem wypoczynkowym.
więcej

Akta osobowe pracownika

Ukazał się kolejny artykuł na portalu trojmiasto.pl. Tym razem radca prawny Kancelarii omawia tematykę akt osobowych prowadzonych przez pracodawcę.
więcej